Stáhnout jako pdf

Prodej bytu 3kk 121m2

10 140 000 Kč

Byt  3 + kk a o rozloze 121,85 m2, disponuje nádherným výhledem na poklidné lázeňské město a jeho světoznámou Mariánskolázeňskou kolonádu. Vysoké stropy, podlahy z toho nejkvalitnějšího dubového dřeva a vzdušnost prostoru, vytváří z tohoto bytu ideální místo pro relaxaci a odpočinek.

Byt i dům byl individuálně navržen mezinárodním týmem architektů pod vedením světově proslulé architektky, paní Evy Jiřičné, tak, abychom docílili dokonale odlehčený a vzdušný design s maximálním pohodlím. Výrazným prvkem domu je skleněné schodiště procházející celým domem od přízemí až po 7 nadzemní podlaží. Dům je ukončen střešním skleněným atriem, které pprosvětluje celý prostor vnitřního domu.

Byt je  nabízen k prodeji částečně vybaven a to sice kuchyňskou linkou zn. Miele, koupelnami vč. vybavení doplňků a nábytku v koupelnách (zn. Keuko), šatní skříně v ložnici a předsíni. Zabudovanou pračkou/sušičkou. Světla, závěsy.

V domě je instalován prostorný výtah, který spojuje všechna podlaží. K bytu se nabízí garážové stání v sousedním, snadno přístupném domě Mánes.

Adresa:
353 01 Mariánské Lázně
Karlovarský kraj

ID zakázky:144

Dispozice:3+kk

Počet podlaží:1

Užitná plocha:121m²

Druh objektu:Cihlový

Stav objektu:Velmi dobrý

Vlastnictví:Osobní

Typ nemovitosti:byt

Výtah: Ano

Garáž: Ne

Parkovací stání: Ano

Balkón: Ne

Terasa: Ne

Sklep: Ne

Bezbariérový: Ne

Kontaktovat makléře

Tomáš Mašanský

Realitní makléř

Email:tomas.masansky@mtmrealservice.cz

Telefon:+420 725 506 569

Podobné nabídky

Kontaktujte nás

MTM Real Service
Gotthardská 25/7, 160 00 Praha 6 – Bubeneč

+420 776 032 797

info@mtmrealservice.cz

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.