Stáhnout jako pdf

Prodej dům

U Vršku, Vysoký Újezd

6 935 000 Kč

Rezidenční projekt „MODRÝ PLATAN“
Rezidenční projekt Modrý platan plní sny i ty nejnáročnější požadavky těch, kteří touží žít v blízkosti přírody. Obytné domy za cenu bytů v Praze s nejlepším poměrem ceny a kvality, se nacházejí pouze 12 minut jízdy od Prahy. Na 24 pozemcích jsou postaveny dvojdomy prémiové kvality. Ucelený soubor obytných domů je postaven v jednotném stylu a vytvoří uzavřenou rezidenční čtvrť. V blízkosti domů se nachází několik historických objektů, včetně zámku, a golfový klub. Souběžně se buduje síť přilehlých komunikací a realizuje se výsadba krásné platanové aleje. V nejbližším sousedství se buduje velký park a několik rekreačních zón.
Příměstská osada na kraji obce Vysoký Újezd se nachází v blízkosti prestižní lokality Praha-západ. Dopravní dostupnost Prahy je zhruba 12 minut. V historické obci Vysoký Újezd dnes žije přibližně 600 obyvatel. Díky malebnosti a jedinečnosti krajiny patří tato lokalita mezi nejcennější oblasti v okolí Prahy. Centru obce vévodí zámek z XIX. století postavený v novorenesančním stylu. V docházkové vzdálenosti od rezidenční čtvrti se nachází jedno z nejprestižnějších golfových hřišť v České republice – Albatross.
Vítejte v Modrém Platanu – DOPŘEJTE SVÉ RODINĚ DOMOV V PŘÍRODĚ

 

Adresa: U Vršku
267 16 Vysoký Újezd
Středočeský kraj

ID zakázky:113

Dispozice:4+kk

Počet podlaží:2

Počet nadzemních podlaží:2

Užitná plocha:130m²

Celková plocha:585m²

Druh objektu:Cihlový

Stav objektu:Novostavba

Vlastnictví:Osobní

Typ nemovitosti:rodinný dům

Doprava:13km metro Zličín

Výtah: Ne

Garáž: Ano

Parkovací stání: Ano

Balkón: Ne

Terasa: Ano

Sklep: Ne

Bezbariérový: Ne

Kontaktovat makléře

Tomáš Mašanský

Realitní makléř

Email:tomas.masansky@mtmrealservice.cz

Telefon:+420 725 506 569

Podobné nabídky

Kontaktujte nás

MTM Real Service
Gotthardská 25/7, 160 00 Praha 6 – Bubeneč

+420 776 032 797

info@mtmrealservice.cz

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.