Nabízíme - Úvodní obrázek

Nabízíme

Spojení s námi má řadu výhod. V našem portfoliu a nabídce služeb Vám můžeme poskytnout veškerou pomoc s koupí/prodejem/pronájmem jakékoliv nemovitosti. Zajišťujeme kompletní právní servis od prvního kroku, až po zapsání/ přepsání na katastrálním úřadu a převodem finančních prostředků.

Jsme schopni Vám zdarma pomoct se zajištěním financování, zdarma poskytnout celkový finanční audit, zajistit kvalitní pojištění nemovitosti, vyhodnotit veškerá rizika a výhody a nabídnout kompletní služby na finančním trhu.

Rádi Vám pomůžeme s realizací veškerých rekonstrukcí, stavebních prací, návrhů interiérů i exteriérů a samotnou realizací. Respektujeme poslední trendy moderního bydlení a designu ve spolupráci s klientovými představami. Přidejte se k nám a zajistěte si budoucnost kvalitním bydlením a kvalitními životními podmínkami.

Krásný život a Krásné bydlení Vám přeje celý tým MTM Real Service.

Spolehlivý servis v oblasti realit

Finanční servis

V oblasti finančních služeb spolupracujeme s renomovanými nezávislými společnostmi.

Více

Interiéry a rekonstrukce

Jsme obklopeni velmi spolehlivými a zkušenými architekty, designéry, bytovými showroomy a stavebními společnostmi.

Více

Nabízíme

V našem portfoliu a nabídce služeb Vám můžeme poskytnout veškerou pomoc s koupí, prodejem a pronájmem.

Více

Kontaktujte nás

MTM Real Service
Gotthardská 25/7, 160 00 Praha 6 – Bubeneč

+420 776 032 797

info@mtmrealservice.cz

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.